Další titul k emocím z PORTÁLU

McKay, Matthew; Wood, Jeffrey C.; Brantley, Jeffrey
Emoce pod kontrolou
Překlad: Antonínová, Hana
Kniha představuje praktická cvičení, která pomohou čtenáři osvojit si dovednost všímavosti (mindfulness), účinně se orientovat v mezilidských vztazích, regulovat své emoce a tolerovat stres. Autoři staví na základech dialekticko-behaviorální terapie (DBT), jejíž účinnost byla prokázána při léčbě duševních poruch a potíží, zejména těch charakterizovaných neschopností zvládat své emoce.
Matthew McKay je americký profesor psychologie na Wright Institute v Berkeley. Je spoluautorem knihy The Revelation and Stres Reduction Workbook, Thoughts and Feelings, Messages a Self-Esteem.
Jeffrey C. Wood je americký KBT terapeut se specializací na léčbu deprese, úzksoti a traumatu. Je autorem knihy Getting Help
Jeffrey Brantley je americký psychiatr a terapeut, ředitel Mindfulness-Based Stress Reduction Program na Duke University. Je autorem knihy Calming Your Anxious Mind.
brož., 264 str., 399 Kč
K tématu doporučujeme také: Nenásilná komunikace , Mindfulness pro každý den , Řekni to jinak