Podezřívavost a paranoidní myšlenky

Chybová zpráva

  • User warning: The following module is missing from the file system: token. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1128 of C:\inetpub\wwwroot\autismus\includes\bootstrap.inc).
  • User warning: The following module is missing from the file system: wysiwyg. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1128 of C:\inetpub\wwwroot\autismus\includes\bootstrap.inc).

Daniel Freeman, Jason Freeman, Philippa Garety

Podezřívavost a paranoidní myšlenky

Jak jim porozumět a překonat je

Strach z druhých lidí ve společnosti, zdá se, kulminuje, ať již je to strach z teroristů, konzumace alkoholu a drog u mládeže, z násilníků na dětech nebo pachatelů jiných trestných činů. Asi třetina populace se pravidelně potýká s podezřívavostí či paranoidními myšlenkami. Autoři objasňují, proč se někomu hlavou honí paranoidní myšlenky, proč je podezřívavý a proč mohou být tyto stavy tak znepokojivé, a nabízejí účinný postup při zvládání těchto stavů vycházející z kognitivně-behaviorálního přístupu.

brož., 200 s., 275 Kč

VYCHÁZÍ SOUČASNĚ JAKO E-KNIHA

K tématu doporučujeme tituly s řady Péče o zdraví, např. Muži nepláčou? a Bulimie a záchvatovité přejídání a další.

Tags: