Pomůcky

Chybová zpráva

  • User warning: The following module is missing from the file system: token. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1128 of C:\inetpub\wwwroot\autismus\includes\bootstrap.inc).
  • User warning: The following module is missing from the file system: wysiwyg. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1128 of C:\inetpub\wwwroot\autismus\includes\bootstrap.inc).

Na internetových stranách se začaly objevovat nové materiály vhodné pro děti s PAS. Pro učitele i rodiče existuje internetový obchod Piktík, který se specializuje na strukturované a vizualizované úkoly vhodné nejen pro děti s autismem. Studentka designu M. Malátová v diplomové práci navrhla design sady didaktických pomůcek pro děti s autismem, které budou komerčně vyráběny. Učitelé si do současné doby museli pomůcky vyrábět sami. Studenti Pedagogické fakulty MU se zapojili do výroby pomůcek, které jsou každoročně předávány školám vzdělávajícím žáky s PAS, rodičům a neziskovým organizacím. Zde je ukázka pomůcek vyráběných studenty PdF MU pod supervizí:

Pomůcka při výuce

Tags: 

Pomůcka při výuce

Tags: 

Pomůcka

Tags: 

Pomůcka při výuce

Tags: 

Pomůcka při výuce

Tags: 

Pomůcka pro děti

Tags: 

Pomůcka II

Tags: 

Další pomůcka

Tags: 

Pomůcka

Tags: 

Ukázka pomůcek

pomucka
Tags: 
Subscribe to RSS - Pomůcky