Setkání rodičů dospívajících a dospělých osob s PAS

Chybová zpráva

  • User warning: The following module is missing from the file system: token. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1128 of C:\inetpub\wwwroot\autismus\includes\bootstrap.inc).
  • User warning: The following module is missing from the file system: wysiwyg. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1128 of C:\inetpub\wwwroot\autismus\includes\bootstrap.inc).
Občanského sdružení LOGO Vás zve na letos již třetí
setkání rodičů dospívajících a dospělých osob s PAS. Koná se v
pondělí 19.března od 17 do 19 hodin v Multifunkčním centru.
Tentokrát za námi přijde maminka dospělého syna s autismem a podělí se s námi o svoje životní zkušenosti nejen z pohledu rodiče, ale také pracovníka v sociálních službách.
Tématem bude řešení ožehavých otázek osamostatňování, bydlení.......... Současně upozorňuji na možnost zúčastnit se sobotního setkání v termínu
24.března 2012 od 10 do 12 hodin na Ochutnávce HANDLE přístupu s Mgr. Janou a Paulem Baptie.

Dozvíte se, jak lze metodou jemného posilování korigovat řadu nepříjemných projevů a stavů, které nám a našim dětem ztrpčují život. Svůj zájem prosím potvrďte na mail nemcova@oslogo.cz

Pozvánky ve formátu pdf tady a tady
Tags: